Eşya Depolama

İzmir eşya depolama şirketi

Ekrem nakliyat sizlere nakliyat hizmetlerinin dışında farklı olarak, İzmir eşya depolama hizmetleri de sunmaktadır. Eşya depolama alanında da uzman olan ve kaliteli eşya depolama hizmeti sunan firmamız bu alanda da ihtiyacınıza yönelik kaliteli çözümler üretmektedir. İzmir ilinde yaz kış eşya depolama ihtiyacı olan müşterilerimiz bulunmaktadır. Çöpe atmaya kıyamadığınız eşyalarınız, Tayini çıkan kamu personelleri, Öğrenciler, Yazlık eşyası olan vs gibi bu tarz müşteri kitlemizin yoğun olarak kullandığı bir hizmet türüdür.

Eşyalarınızı güvenerek saklanması için almak istediğiniz eşya depolama ihtiyacınıza kaliteli depolama çözümleri firmamız aracılığı ile alabilirsiniz. Çünkü; Ekrem nakliyat firmamızın İzmir ilinde çok geniş ve steril depo alanları bulunmaktadır. Eşya depolama çalışmalarımız eşya ambalajlama ile yapılmaktadır. Depo alanımızda eşyalarınızı haftalık, aylık, yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Uygun fiyata eşya depolama hizmeti sunan firma politikamız ile bu ihtiyacınızda hem bütçeniz sarsılmayacak hemden içiniz rahat eşyalarınızı emanet edeceğiniz depolama hizmeti alabileceksiniz.

Eşya depolama alanlarımız 7 gün 24 saat güvenlik kamerası ile gözetlenmektedir.

Sigortalı olarak sunulan eşya depolama hizmetimiz sayesinde depo alanında muhafaza edilen eşyalarınız çalınma, yanma, doğal afetler gibi olumsuzluklara karşın, Türkiye’nin en önde gelen sigorta firmalarından firmamız aracılığı yapılan sigorta poliçeleri güvence altına alınmaktadır. Depolama hizmetlerimizde konteynır kiralama hizmeti alan müşterilerimize konteynır anahtar teslimatı da yapılmaktadır. Eşya depolama hizmeti, 1 oda lık ev kiralama işlemine benzer, o odada yer alan eşyalarınız bulunduğu sürece o adanın sahibi sizsiniz olarak düşünebilirsiniz. Depo alanlarımızda güvenlik görevlisi personellerimiz bulunmaktadır. gece gündüz depo alanında bulunan güvenlik personellerimiz eşyalarınızın korunması için çalışmaktadır. Sizlerde, bu kadar kapsamlı eşya depolama çalışmaları yapan Ekrem Nakliyat firmamız aracılığı ile hizmet almak için hemen bize ulaşın.

Urla Evden Evden Eve Nakliyat

URLA EVDEN EVE NAKLİYAT -URLA NAKLİYAT İzmir Urla Evden Eve Nakliyat firmaları arasında en tanınan ve bilinen firma …

Seferihisar Evden Eve Nakliyat

Eşya Depolama Seferihisar – Ev eşyalarınızı İzmir ve Çevre İlleri İçerisinde Bulunan Adresinizden Alıp ve …

Yelki Evden Eve Nakliyat

Yelki Evden Eve Nakliyat Yelki evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliye şirketleri içinde sıfır sorunla ev taşıma …