Blog

Blog yazılarımız

konak-evden-eve-nakliyat

Konak Evden Eve Nakliyat

Konak ilçesinde taşımacılık çok önemli bir yer teşkil etmektedir. İlçemizde uzun süreden bu zamana kadar birçok toplu konutlar yapılmış sahiplendirilmiştir. İzmir’in birçok farklı ilçelerinden Konak nakliyat olarak birçok ev eşyası taşımış ve nakliyat hizmetleri sunmuş bulunmaktayız. İzmir Konak’ta zorlu bir rekabetin olduğu ve bir rekabetin kaynaklı kusursuz ve sorunsuz taşımacılığını en önemli planda olduğunu gözden kaçırmamak gerekmektedir. Büyük ve çok katlı binaların Konak evden eve nakliyat hizmeti sunarken bizim gibi birçok firmalarda zorlu bir taşımanın beklediğini inkar etmek yalan olur diyebiliriz.

Konak’ta taşımacılık genelde asansörlü nakliyat ile gerçekleşmektedir. Çünkü çok fazla çok katlı binaların olması taşınacak kişilerin ve yeni adreslerinin genellikle hidrolik asansör sayesinde taşımanın sorunsuz gerçekleşeceğini savunmaktayız.

Genellikle bina yöneticilerinin yük asansörün ve bina asansörünü kullanma konusunda büyük sıkıntılara sebep olmakta ve genellikle yönettiğim asansörün kullanımına izin vermemektedir. 250 -300 TL saatlik kirası ödenerek hidrolik asansör imiz ile taşımalar gerçekleştirmekteyiz.

Konak evden eve nakliyat hizmetinin sunulması bakımından personelin tecrübesi büyük önem arz etmektedir. Ev eşyaların ambalajlanması ve derlenmesi bakımından elemanlarımız çok dikkatli ambalajlama ve paketleme işçilikleri ile taşıma sırasında ve araçta ambalaj ve paketlenen eşyaların açılmasını önlemektedir. Evde bulunan gerek ünite ve mobilyaların montaj ve de montaj işlemini dahi şirketimiz tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Evde bulunan beyaz eşyalar ve elektronik cihazların sökülmesi ve ambalajlanması gibi önemli detayları elemanlarımız dikkatli ve bilinçli bir şekilde en iyi seviyede gerçekleştirmektedir. Eşyaların böylesine yüksek binalarda transfer işlemini yaparken çok dikkatli ve planlı yapmaktayız. eşyalar asansörün sepetine dikkatli ve en uygun şekilde yerleştirilmelidir. Aksi takdirde eşyaların sepetten düşmesi kırılması ve hasar görmesi gibi durumlarla karşı karşıya kalınabilmektedir.

Konak nakliyat firması olarak disiplinli olarak hareket ettiğimiz için hiçbir aşamada sorunsuz bir hizmet sunduğumuz un garantisini vermekteyiz. müşterilerimiz bizden en uygun fiyatlara İzmir içerisinde Şehir içi taşımacılık hizmeti alabilmektedirler. Gerek şehirler arası nakliyat hizmeti de sunarak insanların bütün taleplerine hizmet üretmekteyiz Ofis büro ve parça eşya gibi iş alanlarının talep ettiği hizmetleri de deneyimli elemanlarımız sayesinde sorunsuz olarak gerçekleştirmekte ve Taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerimize sunduğumuz yüksek standartlı hizmetlerimiz ile garantili bir taşımacılık ve problemsiz bir hizmetin keyfini yaşayacaklardır. Yıllara dayalı taşımacılık tecrübemiz ile bizden fiyat almadan kesinlikle taşınmayın.

Konak taşımacılık hizmeti sunan bir şirket olarak firmamızın güvencesinde ekonomik bir fiyata nakliye hizmeti ile taşınarak hem paranız cebine hem de eşyalarınız güvenli bir şekilde en hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Urla Evden Evden Eve Nakliyat

URLA EVDEN EVE NAKLİYAT -URLA NAKLİYAT İzmir Urla Evden Eve Nakliyat firmaları arasında en tanınan ve bilinen firma …

Seferihisar Evden Eve Nakliyat

Eşya Depolama Seferihisar – Ev eşyalarınızı İzmir ve Çevre İlleri İçerisinde Bulunan Adresinizden Alıp ve …

Yelki Evden Eve Nakliyat

Yelki Evden Eve Nakliyat Yelki evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliye şirketleri içinde sıfır sorunla ev taşıma …